.___________________________________________
家族、アニメ、お友達、愛と夢を見る。これは私の生活の中でです。Září 2009

;( Tak to je vážně někde .

30. září 2009 v 17:23 | Hinatk@ |  Dálší kraviny
Tak du přímo na věc . Nedávno sem se začala koukat na Shugo Chara (a jen tak mimochodem fakt doporučuju ) a na prvních 42 dílů sem koukala onlline a pak sem je žačala shovat no tak to sice není moc zajímavý ale...no prostě řekla bych že věčina zvás pokud si to chtěla pastahovat našla jich jen 51 což je první taková vpoctatě série :D . A pak na to navazuje Shugo Chara Doki a to je od 52 do 90 a tady přichází a špatná špatná správa . Teda asi né pro vás ale pro mě jo :( Po tom 90. díle je 91. díl ;( a pak je dálší a dálší a dálší...a já sem je nikde nemohla nají a sem z toho upe mimo ;(
Prosím prosím pomožte mi někdo !! Sem upe zoufalá a prostě to potřebuju vidět . Podle těch ukázak z dálšího dílu co sou na konci to má být staršně starěně zajímavý !! ( Nagichkovi se konečně vylíhne to druhý shugo chara :D ) Děkuji vám moc moc předem !! Teda jako jestli mi někdo pomůže že ?? No prostě dík dík dík !!

Můj život žiji tancam-čtvrtý díl

30. září 2009 v 14:13 | Hinatk@ |  Povídky
Vyběhla jsem schody do mého pokoje a okamžitě jsem za sebou zamkla.Rozhlídla jsem se a pokoj nebyl vůbec špatný.Manželská postel,okno a dveře na balkon.Potom skříň a zrcadlo.Začla jsem se vybalovat.Hned jak jsem to měla s krku,začetla jsem se do mé oblíbené knížky.Byla o dívce a ta milovala kluka.On ji však nechtěl a jen jí ubližoval a tak s tím začala i ona.Skoro jako já a Sasuke,jen s tím rozdílem,že já ho nemiluji.Ale jen se nech.Nepopírej své city k němu.Ozvala se vnitřní Sakura.Přešla jsem to mlčením.Nemělo cenu se s ní hádat.Pořád mlela svou.Těch pár hodin uběhlo jako voda a už jsem musela jít na trénink.Ani jsem neobědvala prolétlo mi najednou hlavou.Ale vždyť já vlastně nevím kam mám jít.Hmm…zkusím to v jejich pokoji.To byla chyba.Pootevřela jsem a předtím ještě zaklepala na dveře od Kurenainého(nevím jak se to skloňuje)pokoje a stuhla jsem.Viděla jsem senseie a Sumu a v těsném obětí jak se líbají.Nezaregystrovali mě a tak jsem rychle vyklouzla a zavřela dveře.Chvíli jsem počkala a pak jsem zase,ale tentokrát podstatněji hlasitěji zaklepala.Už si mě všimli a čekali jsem jen na Sasukeho.Netrvalo to dlouho a trénink mohl začít.
,,Tak jsem rád,že jste ještě stále celí a projdeme si kategorie.Soutěž se bude skládat ze tří skupin.Jedny budou společenské a pak latinsko-americké a třetí kategorie budou moderní.Začnneme tedy těmi společenskými jestli teda nemáte nic proti.",,Ne"odpověděli oba Asumovi.To bude teda šílené.Držet se ho.Dýchat jeho vůni a mít ruku položenou na jeho svalech a on mě chytne za pas a budeme se unášet výrem hudbu.Měla bych přestat být takový snílek.Pomyslím si,ale dál se koukám zasněně,dokud mi před nosem nezamává Sasuke rukou.,,Hej jsi v pohodě?Jakoby duchem mimo.",,Ne všechno je dobrý."Kurenai se pořád tlemí na Sumu a já mám za úkol sledovat sumu jak předvádí kroky na nějaký pitomý společenský tanec.Tyhle typy mi moc nejdou.Jsou táhlé a pomalé.Usínám u toho a Kurenai se pořád tlemí na Asumu….Máme si dát pět koleček pro zahřátí.
První kolo
Kurenai tlemí na Asumu.Asuma rudne a já běžím před Sasukem.
Druhé kolo
Sasuke mě předbíhá.Naštve mě to.Kurenai pořád hledí na Asumu.Ten jí nevnímá a studuje jakéhosi brouka.
Třetí kolo
Doháním Sasukeho.Jooooo!Fuj ten brouk je hnusný a ze zamilovaného pohledu Kurenai se stává sklamaný.
Čtvrté kolo
Sasuke mě zase předbíhá a Asuma se tlemí na Kurenai.Ta dělá,že ho nevidí.
Páté kolo
Konečně dobíhám,i když necítím moc velký ůbytek sil.teď se na sebe tlemí oba a pro změnu začal Sasuke velice nenápadně sledovat mě.Přestává mě to bavit.
Po hodině marného snažení o něco,čemu se říká valc
Nenávidím společenské tance.Opravdu mě to přestává bavit a už mám dost jak se na sebe ti dva zamilovaní pořád tlemí.Sasuke se už nedívá.
Po deseti minutách
Miluju společenské tance!Už jsem došla jak na to a Sasuke asi taky.A začalo mě to bavit,ale je mi zle z těch dvou pomatenců…Dobře nebaví mě to………
Po pěti minutách
Máme si to vyzkoušet v páru a já přicházím k Sasukemu bez úmyslu ho zabít a on ke mně.Jen jeden metr a jsme u sebe.Začínám cítit jeho omamnou vůni.Motá se mi hlava.Půl metru.nemůžu už skoro dýchat bez toho aniž bych se mu vrhla kolem krku a fetovala jeho vůni.Deset centimetrů.Zvedne ruce a položí mi jednu na pas a druhou mi chytne ruku.Nechám se.Je to jako sen.Musím vypadat jako zfetovaná,ale mě je to jednou.On stojí přede mnou a drží mě a já jeho.Cítím jeho božskou vůni.Snažím se na něm najít jedinou chybu.Bez výsledně a dál jsi ho už jen užívám.Jeho dotyku,pod kterým roztává,jeho blízkosti,pod kterou se mi podlamují kolena,jeho nádherně černých očí,když se do nich podívám ihned zčervenám.Je jako bůh.nádherný a skvostný.Je to prostě Sasuke Uchiha.Najednou úplně chápu Karina jí podobné.Okamžitě se mi na tváři vyloudí pošklebek,když si uvědomím,že já ho tu držím a on objímá mě a ne je.to já vyhrála.Začíná tančit a mě se nepletou nohy.Pohybuji se podle něj.Nechám ho vést,i když to nedělávám.Nic nevnímám kromě jeho.Má nenávist je v tahu.Nelituji.Teď ne.Všimnu si,že mu už tak nádhernou tvář zdobí ještě krásnější úsměv.Nemohu z něj spustit oči.Dále tančíme a v tom hudba dohraje.Je ticho.Začínám vnímat.Senseiové na nás hledí s otevřenou pusou.Přestali na sebe koukat a veškerou pzornost věnují jen nám dvěma.Má veškerá pozornost se stáčí k mladému Uchihovi a doufám,že si toho nikdo nepovšimnul.Vypadá to,že ne a jsem za to ráda.,,Heh,stalo se vám něco?"slyším jeho nádherně melodický hlas.,,Nic jen,že jste naprosto báječní.Tančili jste spolu poprvé a vypadalo to úchvatne.Sice nevím jak tančívá Sakura,ale ty Sasuke.No to je změna.Nikdy jsem tě neviděl takhle.nevím čím to je,ale pokračuj.Takhle máte tu soutěž vyhranou."poslouchalo se to opravdu dobře,ale najednou mi začalo být strašně zle.Zase jsem nevnímala a najednou jsem si vzpomněla,že jsem vlastně nic už dlouho nejedla.Vlastně pořádné jídlo jsem měla asi tak v polovině svaťáku a teď ještě tahle zátěž.Ještě víc se mi přitížilo a já už jsem to nevydržela.Skácela jsem se k nohám Sasukemu.Poslední co jsem vnímala byla jeho omamující vůně a starostlivý pohled.

Ta nejlepší písnička světa

29. září 2009 v 20:01 | Hinatk@ |  Videa
Jak říkám c nadpise je to ta nejvíc boží písnička a klip co sem kdy vidě !! Upe sem se do toho zamilovala :D určitě si ju poslechněte.


diplom pro Ssusaku

28. září 2009 v 19:09 | Hinatk@ |  Diplomy
Tak sem zhotovila dáůší diplom a temtokrát pro SasuSaku tak snat se líbí :D


pro Minami

27. září 2009 v 20:41 | Hinatk@ |  Diplomy
Diplomek pro Minami s Yui . Tak snat se líbí :D


6.strana 7.kapitola

26. září 2009 v 12:01 | Hinatk@ |  KHS
Tak dálší strana je tu :D

Fakt hustej den !!

25. září 2009 v 15:56 | Hinatk@ |  Dálší kraviny
Dneska byl fakt drsnej den !!
S kámoškama sme jako vždy po zvonění pařát seděli na chodbě a k naší smůle tam zrovna šel náš pěkně nasranej třídní :D (no trochu sme přeztýden zlobyli tak byl pěkně nakrkanej :D ) a než sme zdryhli tak si nás všiml tak sme byli po škole no :(
Měli sme být tři ale Verča se z toho vyvlíkla bo měla o hodinu mín (což teda není fér bo to mohla napisat na papír ) . Museli sme na tabuli napsat 70krát - po zvonění nebudu na chodně ale ve třídě . Děs no :(
Jak sme to měli hotoví tak sme to měli třídnímu fotnout bo on si šel na oběd a tak sme se přet tou tabulo začali fotit a vzali sme si kostru co tam v rohu stála a máme upe boží fotky s kostrou přet tabulou na kerý je napsaný náš trest :D No stat to třídní nezjistí jinak by nás zabil :D
No a jak ste se měli vy ?? :o

Můj život žiji tancem-třetí díl

24. září 2009 v 7:42 | Aimi Minako |  Povídky
Můj život žiji tancem….třetí díl

Na cestě
,,Tak děcka podle mých výpočtů bychom měli dorazit do Vodopádové asi tak zítra ráno,když pojedem přes noc."
Po deseti minutách
,,proč nezapnete rádio?A nalaďte to na 90.30 tam jsou super hity.",,Dobře Saky."Jakmile zaplnul Asuma Kissko začal se durdil Sasuke,co to jako je,že tohle on poslouchat nebude ať tam dá hip hop.To komentovala Sakura tak,že básničky si muže skládat sám a pískat na píšťalku mu do toho může Karin,ta slepice.,,Co si o sobě vlastně myslíš?Jsi nevychovaná,rozmazlená a panovačná.Vůbec se nedivím,že tě nechce žádný kluk!",,Jak můžeš vědět,že mě nikdo nechce a rozmazlený si tu leda ty!Imbecile!",,Krávo!",,debile!",,Dost oba!"….
Po půl hodině
………………………………….
Za pět hodin
…………………………………..
Tak v devět
,,Přestávka a prohodíme si místa.Sasuke dozadu a Kurenai jde řídit.Za 15 minut se sejdeme u auta a nezabijte se."tuhle poznamku přešli oba souhlasným hmmm a odešli každý jiným směrem.Sakura na záchod a Sasuke si něco koupit.Za čtvrt hodiny se pokračovalo a Sakuru mrzelo,že nic nesnědla,protože,když viděla jak si Sauke nese plnou náruč dobrot hned by mu půlku snědla.Až te´d si uvědomila,že vlastně celý den nic nejedla a vlastně ani nevečeřela.Ale co,nějak to musí vydržet a snažila se nevnímat sasukeho snažení o nahnání chutí.Úspěšně to zvládla a v jedenáct na ni začlo jít spaní.Sasuke po jídle pořád pokukovalk po Sakuře a snažil se dojít na důvod proč to dělá.Možná jsem jí měl něco dát,vždyť celý den nic nejedla.Přemýšlel,ale nechal toho s tím,že ona by mu taky nedala a snažil se usnout.Sakura byla po chvíli v říši snů a Sasuke tomu neměl daleko,ale uslyšel šepot.Přiblížil se k Sakuře a slyšel jak šeptá něčí jméno a potom jí stekla slzs.Byl z toho úplně vedle a snažil se usnot i kdyř mu v hlavě výřili myšlenky jak v nějakém víru.
Ráno se Saky probrala a včimla si,že Asuma a ani Kurenai tu není a že na ní leží sasuke………,,AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaa!Co jako děláš?"Sasuke se probral a cítil jak jí leží v klíně nic si z toho nedělal a jen řekl dobré ráno a šel se protáhnout ven.Sakura na něho hleděla jak na blba a prohlédla si ho od hlavy až patě.Takhle se na něj ještě nedívala a musela uznat,že pohled to byl dobrý.Co dobrý přímo hříšný.Po ránu měl rozcuchané vlasy a takové milé cerné tůně v kterých by se ráda topila a jeho ruce..měla na nich skvělé svali a vlastně celé tělo měl vypacované.Byl skvostný,přímo božský.Byl to prostě Sasuke Uchiha.Najednou jí došla jak o něm přemýšlí a rychle zahnala myšlenky i když jí byli tak po chuti.Sasuke si všiml jejího pohledu a zamyslel se.Nejvíc se vždycky naštve,když o ní říkám,že jí nikdo nechce a vůbec něco o klukách.Tak to na ni zahraju tak jako,ž e se mi líbí a pak se jí vysměju,teda pokud se chytí a kdo ví třeba nebude tak špatná v posteli.Ďábelsky se usmál a hodil na sakuru svůdný pohled,po kterém jí až naskočila husí kůže.No tak ovládej se,ale líbil se jí to nemohla popřít,ale ovládání patřilo k jejím silným strankám.
,,No tak nad tím stanem sme se slitovali,ale pokoje budete mít vedle sebe.Jo a je jen jedna koupelna na chodbě tak se podle toho zařiďte a nepozabíjejte se.My máme pokoje až ůplně nahoře,kdyby jste něco nutně potřebovali tak to jsou 256 a 257 a vy máte 25 a 24.Je devět ráno tak se zabydlete a po obědě ve vdě začínaá trénink.Rozchod."Sakura se otočila pro tašku,ale ta tam nebyla.Nesl ji Sasuke do jejího pokoje.Co to s ním proboha je?ptala se v mysli Sakura a vydala se za ním.,,Co myslíš Asumo,Přežijí to spolu?"Já si myslím,že se budeme ještě mít čemu divid.Co víš,třeba jim jednou půjdeme za svědky......

Pokračování příště...Total nestíhám a zítra asi nic nepřibyde páč se musím učit zempl.Ta úča je fakt páclá.Tak se modlete se mnou ať si nepseru výzo a nejdu dojit krávy:oD..papa a nechte komentíky a promińte za chyby a teď už fakt ahoooj:oD


5.strana 7.kapitola

23. září 2009 v 13:40 | Hinatk@ |  KHS
Tak a konečně je tu dálší stránka !! :D

Konec třídění SB

22. září 2009 v 20:02 | Hinatk@ |  Dálší kraviny
Tak a je tu konec třídění SB !! Chci vás poprosit jen o jedno a to kdybych na někoho zapoměla tak mi to prosím napište !! Děkuju vám předem :D
A ještě prosím hlasujte pro mě TŮŮ Děkuju vám zase ředem !!


A tu sou ti co sem bohužel musela vymazat :( je mi to líto ale řekla sem vám to :(


Ani nevite jak je mi líto že sem stratila SB ale dyš se prostě nezaprali do třídění tak...tak sem je musela vymazat :(

Diplom od Keiko

22. září 2009 v 7:15 | Hinatk@ |  Diplomy
Tuten boží diplomek je za spřátelení o Keiko tak dík dík moc je fakticky boží !!


Ode mě a pro mě

21. září 2009 v 20:29 | Hinatk@ |  Diplomy
Jejda dálší diplomy tak to abych z toho udělala diplomovej blog ne ?? Ne , dělám si prču zůstane to tak jak to je :D
A tady je diplom pro Sami-chan ,

a tu ↓ je pro mě :D Dík moc !!

Dálší diplom

21. září 2009 v 18:23 | Hinatk@ |  Diplomy
Bože já sem jako stroj bo tu je dálší diplom a tentokrát pro Keiko :D


Diplom pro Rin

21. září 2009 v 14:26 | Hinatk@ |  Diplomy
Tak se mi konečně povedlo dát sem ten diplom :d podle mě je dost dobrej tak snat se ti líbí Rin .


Naruto a Konohamaru - žeby budoucnost ??

20. září 2009 v 8:54 | Hinatk@ |  Naruto
Tak to je dost masivní !!
SENSEI___by_daevakun.jpg Naruto image by GreatMilenko

Zas potřebuju helpnout !!

19. září 2009 v 8:45 | Hinatk@ |  Dálší kraviny
Tak asi všici víte že už mám fhotofiltr . No a samozdřejmě že sem chtěla udělat diplom mímu novýmu SB Rin , tak sem hledala obrázky a našla sem takovej boží tak sem ho dala to PhotoFiltre a napsala na něho takoví to pro Sb Rin za spřátelení nebo tak něco . Pak sem to uložila a chtěla dát do novího článku ale samozdřejmě kdyby se to neposralo tak bych to měla o něco lehčí !! No a jak sou tam v tý tabulce obrázky a pak zadám novej obrázek , procházet najdu ho dám mu název a tan hovadnej komp mi řekne že TIP OBRÁZKU NENÍ PODPOROVÁM !! Bož já sem málem vybouchla ! Tak sem to skusila na novým obrázku a zase tip obrázku není podporován no prostě děs !! Má asi 5 božích diplomů a nejdou mi tam nacpat tak sem se chtěla zaptat jestli někdo nevíte jaký tip obrázků by mi tam šel , bo dyš sem ten diplom slíbila tak ho můžu udělat že ??

Můj život žiji tancam-druhý díl

18. září 2009 v 20:27 | Aimi Minako |  Povídky
"Čau Saky!",,No nazdar Hin.'',,Co se stalo?Ty nemůžeš na ten večírek u Temari?",,Jojo můžu,ale to je jedno.Jak se máš?",,Jde to,ale vůbec neumím tu matiku.Včera sem se na to učila a nějak mi to nejde.",,Cože?Jaká matika?Počkej,počkej..Jo už vím!Ten test.Tak to jo.Vcelku jednoduché,ale jestli to nechápeš tak ti to vysvětlím.",,Díky moc.A prosím tě kam si včera zase tak zmizela?",,Já no potřebovala sem jít rychle domů.Nebylo mi moc dobře."zalhala Sakura.,,A už je to dobré doufám.Půjdem na tu matiku,ne?",,Jo pojď ''
Celý den ve škole proběhl dobře až na pár nadávek ze strany Sasukeho a od Sakury pár pěstí zase schytal on.Nechtěli spolu nic mít natož se sebe dotýkat při tanci.Sakura moc dobře věděla co budou za kategorie tance moc se jí nelíbilo,když skoro všechny byli založeny na dotycích a vášni k tomu druhému.To,ale ani jeden necítil.Teda aspoň si to mysleli.Cítili k tomu druhému jen čistou nenávist a pohrdání,ale oboum bylo jasné,že tím se nic nezmění.
Jakmile Sakura došla do svého prázdného bytu,začala se okamžitě chytat na dnešní večírek.Okoupat,namalovat,učesat,nehty,náušnice,vlasy a nakonec oblečení s tím měla v celku problém jako každá jiná dívka.,,Co si mám sakra na sebe jen vzít?''Po dlouhém rozhodování se rozhodla pro bílé šaty na bocích svázané červenými šňůrkami,bílé vázané boty a do vlasů si zapletla pár bílých stuh.
jakmile vešla do domu,nemohl ji nikdo přehlédnout.Byla prostě nádherná a to musel uznat i Sasuke.Najednou byla pryč celá jeho nenávist a vystřídal ji nějaký krásný pocit.Ne,pocit ne,spíše touha,ale okamžitě ji zahnal zpět.Vždyť je to Sakura!Ta boxerka s nosem navrh!No tak vzpamatuj se chlape.Myslel si,ale co mu to bylo platné,když s ní oči nemohl spustit.,,Sakuro no tobě to teda sluší!Sem tak ráda,že zítra nemusíme do školy,ale taky se mi moc nechce učit.",,To máš pravdu,ale tím se budeme zabývat až zítra.Teď se jde pařit!!!!!!",,Jooooooo"křičeli s ní všechny holky.Po pár minutách byla zábava pěkně rozjetá a po pár hodinách měli všichni už pěkně nalité.Tenten se někde vypařila ven a za ní jak pejsek Neji,potom už nikde Sakura neviděla a ni Ino a Saie,taky Hinata spala na gauči ve společném objetí s Narutem.Temari ta vedla Shikamara někam nahoru a ostatní byli buď po stolem nebo ''tančili''na písničky.Sakura si musela přiznat,že už má taky pořádně vypité,a proto si chtěla už jít lehnout,ale bránili jí v tom schody,které jak si kvůli ztrátě rovnováhy nemohla vyjít.Nakonec se jí to podařilo a ani neví jak a už ležela v posteli,ale unavená teda nebyla vůbec.Poté si povšimla páru černých onyxů,které na ni upírali pohled.Vůbec jí nevadilo,kdo to je a tak ho odejmula k jejímu překvapení ji objal taky.Bylo jim příjemně a po pár minutách oba usnuli.Ani jeden nepomyslel na to,co bude ráno.
,,Ty vole!Čumte na to!No to je nemožnýý!",,Kdo by si to pomyslel.",,Ti se teda vybarvili."Znělo po celém pokoji další den v jedenáct v dopoledne.všichni byli už vzhůru a právě uklízeli,když vpadli do pokoje,kde ležil sasuke objímajíc Sakuru.Ten rámus je,ale probudil a když se začali oba vrtět,všichni radši vyklízeli prostor a tak tam zůstali zase sami.Probrali se zároveň a pobrali to pár sekund potom.
,,Sakuro?",,Sasuke?"(oba),,Co tu děláš???????!!!!!!!"Okamžitě se od sebe odtrhli a dělali,že se neznají.Sakura šla ihned domů a sasuke ji následoval akorát k sobě ne k ní.Oba se snažili urovnat si myšlenky a snažili se vzpomenout,co se vlastně stalo.Ani jeden si moc dobře nevzpomněl,ale Sakuru nejvíc trápilo to,že ležela vedle něj a jí to nevadilo.Právě naopak a toh se bála.Nesměla se do něj zamilovat!Pro krista jen to ne!Kdyby jen věděla,že sasukeho sužují úplně stejné myšlenky…
Celý týden všichni seděli nad knížkami,lae jen dva seděli sanmi.Ostatní se učili ve dvojcích jak na tom mejdanu.I Naruto se učil,aby taky odmítnul,když mohl být s jeho Hinatou víc než kdy jindy.Další ponděli se celá parta sešla u maturity s plnou hlavou učení a taky těšení se na prázdniny.otázky byli těžké,ale nakonec je všichni zvládli.Všichni?Noo,Vlastně všichni až na….Karin.Nikomu to,ale nevadilo,teda kromě ní a šli radši oslavit úspěch u zkoušek.
Okolo půl druhé ráno byli všichni buď na stole a tančili do rytmu písniček nebo pod stolem.Jediná vcelku přemýšlení schopná byla Hinata a snažila se Naruta dostat ze stolu dolů a popřípadě do postele.,,No tak naruto.Slez."zatím byla klidná.,,Když slezeš a půjdeš domů kopím ti deset rámenů."To už zabralo a tak se vydali k Narutovi,protože opilého Naruta,který je zároveň klukem Hinaty,by Hiashi asi fakt nevydýchal.Zato Sakura v baru usla a i se ráno probrala.Podívala se na hodiny a vyletěla metr dvacet,protože právě zjistila,že pro ni za dvě hodiny má dojet Kurenai a odvézt ji na soustředění.Doběhla do domu a okamžitě balila.Stíhala tak tak a to se ještě ani nestihla připravit psychicky na Uchihu.Co na plat nějak to zvládnu.
,,Crrrrr!!!!"už jsou tady tak sakra kde mam ty plavky,které sem si koupila před týdnem?!!Jééj,už jsem je zabalila.,,Crrrrr!!",,No jooo!!Vždyť už jdu."Rychle jsem šla otevřít,ale moje překvapení bylo,že před dveřmi nestála Kurenai nebo Asuma,ale Sasuke a…počkat!!!!!!Sasuke???Moment!!!A ještě maličkost.Proč drží v ruce kýbl s vodou?Panebože!!!!!!!!!....Najednou mi to došlo,ale už jsem neměla čas mu zabouchnout dveře a vyhnout se tak polétí od hlavy až k patě vodou,protože v tom kbelíku už žádná voda nebyla.Jak to?Byla na měěě!!!!!!!!!,,Uchiho ja tě zabiju!"Na to Sasuke zareagoval tak,že rychle utekl směr můj obývák,ale to byla chyba.Byl tam totiž koberec a právě o vchodu měl pěkně nadzvihnutý rožek,že jste o něj prostě museli zakoupnout a letěli jste a až do akvária s rybičkami,které stálo opodál.A přesně to co se stávalo skoro každý den mě se stalo i tomu magorovi.Zakopmul a letěl k rybičkám.Jedna se tak lekla až z toho lekla a to Sakura nemohla vydýchat.,,Moje rybička!!Moje jediná rybička co ještě nezdechlaaa!!!!!Můj ubohý Kisamee!!!Uchihooo!Ty debile!Za to zaplatíš!!!!!",,Mě je tvoje ryba úplně šumák!Podívej co si zas zvorala ty huso!Jsem celý mokrý a smrdím rybami!",,To se nedá porovnávat se smrtí živého tvora ty necitlivé pako!"
,,Huso!"
,,Debile!"
,,Namyšlená vycpanino!"
,,Rozmazlenče!"
,,Růžová boxerko!"
,,Cožééééééé?!!!!!!"
,,Přesně tak rozmazlená namyšlená plochá desko!!!Jsi tak ošklivá,že…"Ale už to nedopověděl.Nejnn,že smrděl hak ryba a byl mokrý jak ryba,teď už byl i celý upatlaný od nutely co si Sakura rychle namazala na rohlík ke snídani.To Sasuke opravdu jen tak v klidu nevydýchal a hodil po Sakuře co mu jako první přišlo pod ruku.Ani Sakura nelenila a házeli po sobě snad všechno co se dalo chytit.Možná by po sobě začali i házet kousky zdí,kdyby nezasáhla Keranai a Asuma.,,No tohle!Chováte se jako malé děcka!Jako nevychovaní haranti!",,To on si začal!Polél mě vodou a pak mi začal nadávat.Jastli si mylíte,že bych s ním měla vydržet celých deset dní tak to se teda pletete.Buď bude hoooodně daleko ode mě nebo mu píchněte něco na uklidnění,aby neotravovla!",,Přesně.Něco jí píchněto nebo mě zabije!Vždyť je úplně šílená to není možny,aby byl někdo tak mimo a hráblý!",,Tak dost!Oba se umyjete,přeslečete,uklidíme to tu my a potom pojedeme VŠICHNY A BEZ HÁDEK do Vodopádové!",,Já nikam nejedu s touhle fůrií!",,A za trest budete spát ve stanu!V jednom stanu spolu,aby jste se naučili spolu vycházet.",,To teda nemyslíte vážně,že ne Sensei?",,Ale ano myslím Sakuro.",,Já s ní nebudu!",,To sis měl rozmyslet keště před tím než jsi po ní hodil akvarko a rajčata a…",,Jasně chápu!Všichni jste se proti mně spikli!",,Nemluv nesmysli a val se umýt."Oba tedy k velkému údivu své trenéry poslechli a šli každý do jedné koupelny.(V domě byli dvě).Po hodině už konečně mohli vyrazit.No vlastně až po dvou,protože pak další hodinu trvala hádka Saky a Sasího,kdy že to bude sedět u okna.Nakonec to vyřešila Kerenai tak,že Sasuke šel dopředu auta a Sakra seděla v zadu s Kurenai.Teď už opravdu mohli vyrazit na cestu plnou nástrah a pastí pro lišky nakažené vzteklinou….


Můj život žiji tancam-první díl

18. září 2009 v 14:19 | Aimi Minako |  Povídky
Dívka seběhla schody a utíkala na hodiny tance.Její učitelka byla velmi přísná a zvláštˇ neměla ráda když její žáci chodili pozdě a právě Sakura chodila pozdě pořád.(xD).I Přesto ji měla Kurenai velmi ráda.Sakura byla mila,usměvavá,hbitá a taky pořadně agresivní.Tanci se začala věnovat teprve nedávno už patřila mezi ty nejlepší s nejlepších.Dneska nacvičovali novou sestav a není se čemu divit,že domů došla úplně hotová,ale jí to nevadilo,protože v tanci neexistují pravidla,čas.Existujete pouze vy,vaše pohyby a hudba.Milovalo to.
Crrr!!Zase další nudný den ve škole.Jak nenáviděla pondělky.Nedá se nic dělat.Vstala,nasnídala se,učesala,umyla a půl hodiny si vybírala oblečení.pak další hodina líčení a bylo hotovo.Ne,ze by byla až tak namyšlená a povrchní,ale chtěla se líbit.
U školy jí vítala její nej kámoška Hinata.,,Jak se máš Saky?'',,Ale jo jde to a ty?'',,Taky super!Už se těším na ten včírek co bude u Temari.Jdeš tam,že jo?'',,Joo!To si nemůžu nechat ujít.''Ještě by si takhle vykládaly snad hodiny,kdyby nezazvonilo a ony musely do třídy.Nijak se,ale nehnaly,protože první hodinu měly Kakashiho a ten chodil vždycky pozdě.Jakmile vešli do třídy tak Hinata zrudla,když si všimla Naruta a málem to s ní švihlo,když se na ní usmál.Sakura nad tím jen kroutila hlavou a tvořila plán jak je dát dohromady.Napadlo ji,že skvělé by to bylo zítra na tom večírku co bude u Temari.Jak tak přemýšlela najednou se už nedívala na svou lavici,kterou sdílela s Hinatou,ale mnula si čelo,které měla pěkně červené od toho jak zakopla o svou vlastní nohu??!!No to těžko,tak levá není a opravdu.Vzdvihla hlavu a dívala se do onyxů.Jak nenáviděla toho,kdo je měl a taky to dala jasně najevo,když vstala a Sasukemu jednu uvalila.Sasukemu okamžitě zmizel z tváře jeho úšklebek a nahradil ho ten jeho ledový výraz a už se chystal jí něco hrozného říct,ale zabránil mu v tom učitel,který zrovna vešel do třídy a tak jí jen stihl povědět ty krávo blbá,ale to už Sakury u něj nebylo.Nad tím kroutila hlavou zase Hinata.,,Co ti vlastně tak hrozného udělal,že se nemůžete vystát od první chvíle co ste se potkali?'',,šeptala Hinata Sakuře v lavici.,,Je to hrozný,rozmazlený,arogantní,namyšlený fracek jakého svět kdy viděl!!Nechápu co na něm třeba ta Karin pořád vidí.''Nevím,ale nemyslíš,že by bylo načase toho už nechat?Popichujete se už od prváku a to máme za chvíli maturitu!!'',,To on si vždycky začne já za to nemůžu!''Hinatě mírně cukalo obočí nad tím''já za to nemůžu''.,,Neříkej,že se ti ani trochu nelíbí.''Na to Sakura zrudla jak rajče,ale Hinata se už nedozvěděla jestli vztekem nebo rozpaky,protože se Sakura hned na to rozeřvala na celou třídu:,,Cooooooooooooo???????!!!!Ty snad už z toho Naruta úplně zblbla jak vidíím!!''Na to zas zrudla Hinata,ale ona nekřičela jak Sakura..Ta sebou rovnou sekla na zem.
Mezitím v lavici u Sasukeho a Naruta
,,Jdeš na tu pařbu k Temari?''Na to se Sasuke probral přestal Sakuru vřaždit pohledem.,,Jo jdu.Ty taky jak předpokládám'',,Jo jasně jak jinak.Víš,že to spolu Temari a Shikamaru dali dohromady?'',,No nekecej fakt?Tak to ješte,aby se k tomu dokopal Sai,Neji a ty a už nemusím poslouchat to vaše podívej se na ni ta je tááák krásná.'',,Jak já?Já nemám nikoho rád!''No jasně a proto celou hodinu hledíš na Hinatu a absolutně nevnímaš a máš takový ten pitomý výraz.'',,No jak chcete pane Uchiho!!A kdy konečně tady ze slečny Haruno uděláte paní Uchihovou??!!''Tím Sasukeho totálně vytočil a chtěl mu jednu natáhnout,když se zepřeu ozval výkřik.,, Cooooooooooooo???????!!!!Ty snad už z toho Naruta úplně zblbla jak vidíím!!''Nato zrudnul Naruto a Sasuke mu na to ani nestihl nic říct,jelikož se ozvala ráno a to Naruta už nebylo.Teda bylo,ale u Hinaty,která omdlela.
,,Hinato!!Hinatoooo!!!''snažila se ji Sakura probudit.Po chvíli to skutečne zabralo.Ostatní si sedli již do lavic a nudné vyučování mohlo pokračovat.,,Nezapomeňte se pořádně naučit na maturitu,která se rychle blíží.Nerad bych,aby jste propadli.''oznámil jim snad po páté jejich učitel a zmizel ze třídy.
U holek
,,Temari?Kdo jdeš všechno na ten večírek?'',,Noo,ty Saky,Hin,Ino,Naruto Shikamaru,Tenten,Neji,Sai a Sasuke.'',,A je to kdy?''Zítra a můžete u mě klidně i přespat.Už sem ti říkala.že chodím se Shikamarem?On je tak pozorný i když někdy líný.'',,No to si teda neříkla!!Moc ti to přeju.A co ty Tenten?'',,Zrovna nějak nevím na co přesně narážíš Sakuro.'',,Jen se nedělej Tenen.Všichni víme,že se ti líbí Neji''dál provokovala Ino,ale to neměla.,,A co jako?Hlavně,že ty jsi až po ten tvůj culík za milovaná o Sae!!''Na to vybouchla zase Ino a holky se mohli potrhat smíchy.Ino se chtěla bránit,ale zase zazvonilo na další hodinu.Jediné plus bylo to,že už byla poslední.Měli zrovna Jirayu a tak celou hodinu holky prokecaly a kluci prospali.
,,Neviděli jste Sakuru?'',,Jo,ale ona už odešla Hin.Někam velice pospíchala.Snad ne na rande?Jak se dívám tak tu nikde nevidím Sasukeho.''přitom se Tenten v očích objevil čertovy ohníčky,což neznamenalo nic jiného než zkázu v nejlepším.,,Hahahaaa.Ta a jít s ním jo?To je větší šance,že Akamaru začne mluvit než,aby ona šla s ním''smála se Ino.Ale měla pravdu(ne v tom,že šla na rande se Sasukem xD),Sasuke tu taky nebyl.

,,Sakuro!'',,Ano,Kurenai-sensei?'',,Jsi velmi dobrá a tak tě chci poslat a deset dní na soustředění,aby ses mohla lépe připravit na tu celosvětovou soutěž tance.'',,No to je úžasné!Opravdu vám děkuju,že mi tak věříte.A kdy a kam a s kým se jde?''Jedeš ty,já,Asuma-sensei…'',,To je ten co vede kluky,že?'',,Jo a neskákej mi do řeči Sakuro.'',,Promiňte sensei.'',,Nic se nestalo no tak,abych to dořekla.Jedeme my a Asumův nejlepší žák.Termín je hned další den po maturitě.Máte prázdniny,takže problém ze školou je vyřešený.A místo je Vodopádová,hlavně protože je tam spousta vody na trénování zvedaček.A ještě za chvíli by tu měl být Asuma i s tím klukem a taky tohle je poslední trénink před soustředěním,aby jste se mohli oba učit na maturitu.''Aha,takže bude stejně starý jako já.Pomyslela si Saky….
Na konci hodiny
,,Haruno??!!'',,Uchihaaa???!!!!Co tu děláš??'',,Já sem….'',,Sakuro to je Asuma a ten kluk jak sem ti říkal.Jste naše naděje na vítězství a jak vidím tak se znáte.V tom problém nebude.Už se těším jak my čtyři strávíme hezkých deset dní tancem ve Vodopádové.Hlavně,ale budete spolu,aby jste se sehráli.'',,My???Já s ní nechci být už ani minutu!!!!,,My?Já s tím pitomcem nebudu ani vteřinuuu!!!!!!!!!!!!!řekly naráz naše jediné naděje na výhru…Tak to bude těší než jsem myslel.Promítalo se v hlavě Asumovi….


Můj život žiji tancam-recenze

17. září 2009 v 20:16 | Aimi Mianko |  Povídky
Recenze
Děj:Sakura našla po dlouhé době něco co jí opravdu baví,ale nikdo o tom neví.Stane se v tom nejlepší a pojede na soustředění a s dalším super nadaným studentem a jeho trenérem.Co se,ale stane,když zjistí,že má trávit celé dny s někým s kým nechce být ani vteřinu??!Je to z našeho světa…
Postavy:Sasuke,Sakura,Kurenai,Asuma,Shikamaru,Temari,Tenten,Neji,Naruto,Hinata a další…


Tuto ↑↑ povídku přímo žeru !! Je jedna z mích oblíbených :D

A tuto ↓↓ je diplomek od ní pro mě .

3 a 4.strana 7.kapitola

17. září 2009 v 6:52 | Hinatk@ |  KHS
Super a boží !! Já se už rozhodně těším na dálší strany :D
Moc sem ale nepochopila to s tou hádkou i dyš oni se vůbec nehádaj :O možná .


Boží boží ale stejně furt to s tou hádkou nechápu...no to je jedno a jek se líbila vám ?? :Dhttp://i260.photobucket.com/albums/ii12/shikamaru2189/naruto.gif
Oznáčky od Kimi !!